Sideamet väljastas Uninetile geograafiliste numbrite kasutusloa

Inno Tähismaa 02. jaanuar 2001, 16:52

Täna väljastas sideamet telekommunikatsioonifirmale AS Uninet numeratsiooni loa, mis võimaldab ettevõttel pakkuda oma klientidele vahendusjaama ühenduse teenust, teatas sidefirma esindaja.

Unineti numbriseeriad on Tallinnas 6 800 000 - 6 819 999 ja Tartus 7 500 000 - 7 509 999.

Unineti juhatuse esimees Markus Nisula sõnul on Uninet tänaseks oma võrku ühendanud ka esimesed ärikliendid, kes ettevõtte teenuseid juba kasutada saavad.

Unineti vahendusjaama ühendus on täisteenus, sisaldades kõike, mida firma oma sidevajaduste rahuldamiseks vajab. Nagu näiteks telefoninumbrid, kohaliku kõne võimalus, sidekulude detailne jälgimine ja integreeritud sidelahendused koostöös Radiolinja Eestiga.

Nisula lisab, et Uninet avaldas täna ka vahendusjaama ühenduste hinnakirja oma interneti <#koduleheküljel=http://www.uninet.ee>. Näiteks maksab kohalik kõne normaalajal 23 senti minut ja soodusajal 17 senti minut, riigisisese kaugekõne hind on normaalajal 60 senti minut ja soodusajal 49 senti minut.

Uninet plaanib saada suurimaks Eesti Telefoni konkurendiks vabaneval kõneteenuste turul, hakates pakkuma kõiki kõneteenuseid, sealhulgas ka kohalikke kõnesid. Ettevõte keskendub eelkõige äriklientide segmendile ning plaanib hõivata käesoleval aastal 5% ja lähema kolme aasta jooksul 25% Eesti kõneteenuste turust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing