Tallinn pöörab senisest enam rõhku tänavavalgustusele

Inno Tähismaa 03. jaanuar 2001, 18:29

Täna Tallinna abilinnapea Valentin Strukovi juhitud linna kommunaalameti ja linnaosavanemate nõupidamisel lepiti kokku, et lähemal pööratakse senisest suuremat rõhku tänavavalgustusele, mis tähendab juba järgmise aasta eelarves tänavavalgustuse remondi ja ehitamise eelisarengut, teatas Raepress.

Kommunaalameti juhataja Ain Valdmann ütles, et amet kohustus koostama mitmeaastase tegevusprogrammi tänavavalgustuse alal, mida on kavas ka tutvustada mõnel linnavalitsuse istungil.

Heakorratööde uue jaotuse kohaselt korraldavad tänavapuhastust nüüd linnaosavalitsused, kommunaalameti korraldada on endiselt tänavapuhastus linna põhimagistraalidel.

Valdmanni sõnul tõdeti nõupidamisel, et tänavapuhastuse kvaliteeti on võimalik parandada. Samuti leiti, et linnaosavalitsustel tasub veel kord üle kontrollida, kas nende lepingutes tänavapuhastusfirmadega kajastuvad kõik riiklikud nõuded teede seisundile.

Nõupidamisel lepiti kokku, et iga linnaosa saab miljonikroonise limiidi, mille raames saaks linnaosa teha ettepanekuid endale vajalike objektide käikuandmiseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing