Omavalitsusliidud ja ajalehed korraldavad postiseaduse seminari

Inno Tähismaa 04. jaanuar 2001, 17:47

Eesti Omavalitsusliitude Ühendus (EOÜ) ja Eesti Ajalehtede Liit (EALL) korraldavad 9. jaanuaril poliitikutele, omavalitsusjuhtidele, postispetsialistidele ja ajakirjanikele seminari, mis tutvustab eelmise aasta lõpus riigikogus arutama hakatud postiseaduse eelnõud, teatasid seminari korraldajad.

Postiseaduse eelnõu võib radikaalselt muuta postialast olukorda Eestis, kusjuures võivad toimuda muutused postiteenuse võrdsel kättesaadavusel üle riigi. Kui kirjakanne maapiirkondadesse jääb harvemaks kui seni, kannataks ka ajalehtede kätteviimine.

EOÜ ja EALL korraldavad seminari, et jõuda selgusele, milliseid muudatusi planeeritav postiseaduse eelnõu tuua võib ning milline tee oleks Eestile parim. Seminaril tutvutakse ka teiste riikide suundumustega postiteenuse osutamisel, et mitte korrata seal tehtud vigu.

Seminar toimub Eesti Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis. Ettekande peavad teede- ja sideministeeriumi asekantsler Tõnu Naestema, Tartu Ülikooli geograafia instituudi teadur Garri Raagmaa, Viljandi linnavolikogu liige, AS Anttila Eesti juhatuse esimees Tauno Tuula, riigikogu liige Kalev Kukk, AS Eesti Meedia juhatuse esimees Mart Kadastik ja ühe Põhjamaade postiasutuse esindaja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing