Eesti Energia teenindussaalis süveneb nõutus ja pahameel

10. jaanuar 2001, 08:29

Möödunud aasta lõpul alanud tunglemine Eesti Energia Tartumaa müügiesinduse ukse taga kestab: elektri ostu-müügilepingute sõlmijad ja arve tasujad on sunnitud seisma kuni pool tööpäeva elavas järjekorras, kirjutab Tartu Postimees.

Esmaspäeva hommikul kell pool üheksa Eesti Energia Ilmatsalu tänava teenindussaali astunud Guido Zimdin jättis abikaasa oma järjekorranumbrit ootama ning läks linna asju ajama. Alles kell 12.45 süttis teenindussaali tablool Zimdini võetud number.

?See on täielik draama, mis siin toimub,? rääkis Zimdin. ?Nägin oma silmaga, kuidas bussilt maha tormanud mammi pani teisele kepi jala ette, et järjekorras ette saada. Inimesed on aetud nõutuks ja vihaseks.?

Eesti Energia klienditeenindusosakonna infojuht Kristina ?anin kinnitas eile pärast poolt kolme, et Tartu müügiesinduses valitseb teist päeva segadus, sest järjekorraautomaat on endiselt rikkis.

?Tellisime alltöövõtjalt selle parandamise, kuid see võtab veidi aega,? ütles ?anin. ?Praegu mängivad kolm inimest Tartu müügiesinduses järjekorraautomaati, koordineerides tegevust saalis.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing