MicroLink alustas täissidelahenduste pakkumist

11. jaanuar 2001, 12:11

MicroLink alustas jaanuarist Eestis kompleksete sidelahenduste pakkumist, lisades senistele andmesideteenustele ka telefoniteenused, mille sihtrühmaks on peamiselt firmakliendid, teatas Microlinki esindaja.

MicroLink ei kavanda laiatarbe-telefonioperaatoriks saamist, küll aga on sõlminud edasimüügilepingud kodu- ja välismaiste telekomidega, mis võimaldavad tal oma klientidele pakkuda integreeritud telefoni- ja andmesideteenuseid, sh nii kohalikke kui rahvusvahelisi kaugekõnesid.

Rõhutamaks keskendumist oma põhitegevusele, nimetas MicroLink oma vahepeal Delfi Online nime kandnud andmesidefirma tagasi MicroLink Online"ks. Delfi jääb Baltimaade edukaima portalifirma nimeks ja brandiks, ning Delfi nime kannavad ka MicroLink Online sissehelistustooted.

MicroLinki andmesidefirmad teenindasid 2000. aasta lõpuks 1400 püsiühendust ja ligi 20000 sissehelistusteenuse klienti. Lisaks sellele opereerib MicroLink 12 laivõrku, sh osutab komplekset andmesideteenust Hansapangale, Sampo Kindlustusele, Tallinna Kaubamajale jne.

MicroLink on Baltimaade suurim IT- ja internetifirma, mille põhitegevusteks on IT-lahenduste pakkumine, tarkvaraarendus, arvutustehnika tootmine ja müük, andmesideteenused ja uus meedia. Kontserni konsolideeritud käibeks prognoositakse 1. juulil 2000 alanud majandusaastal 1,1 miljardit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing