Tartu linna finantstarkvara tuleb Columbus IT Partnerilt

Inno Tähismaa 12. jaanuar 2001, 10:00

Tartu volikogu rahanduskomisjon kiitis täna heaks lepingu sõlmimise Columbus IT Partner Eesti ASiga linnavalitsuse struktuuriüksustele ühtse finantstarkvara juurutamiseks ja selle hooldamiseks, teatas volikogu esindaja.

Vastavalt võitnud pakkumisele kujuneb ühe raamatupidaja töökoha maksumuseks koos käibemaksuga 1616 kr kuus (hind kehtib kuni 2003. aasta lõpuni), summa sisse on
arvestatud ka klienditugi ning programmi modifikatsioonid.

Linnavalitsuse struktuuriüksustes on tööl 56 raamatupidajat, seega on kulu 1 miljon krooni aastas. Juurutuskulude kogumaksumus on 1,5 mln krooni. Kolme aasta kulud kokku on 4,7 mln krooni.

Finantstarkvara leidmiseks välja kuulutatud riigihange toimus kaheetapilisena. Esimeses etapis esitasid pakkumise neli firmat, nende hulgast kutsuti teisest etapist osa võtma Helmes AS ning Columbus IT Partners Eesti AS.

Kõigi pakkumiste juures olid kriteeriumideks hind, lahenduse funktsionaalsus, juurutamine ja töötajate koolitus, kasutajatugi, arhiveerimine, turva- ja andmekaitsepoliitika ning nõuded riistvarale ja sidekanalitele. Hinna poolest osutus soodsaimaks Columbus IT Partners Eesti AS pakkumine, teiste kriteeriumide osas suuri erinevusi ei olnud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing