Helme vallas toimub maasturite võistlus

Inno Tähismaa 15. jaanuar 2001, 14:59

Helme vallas Ritsu asulas AS AXB Remonditöökoda ümbritseval territooriumil algab 26-27. jaanuarini toimuv maasturite võidusõit ?Lumetorm 2001?, vahendas uudiskanal Süd-Est.

Tegemist on maasturite orienteerumis- ning osavusvõistlusega Lõuna-Eesti talvisel kuppelmaastikul, nn ?trial? rajaga, kus publikul on võimalik jälgida d?iipide turnimist mööda takistusi, peale osavussõidu fini?eerimist antakse igale meeskonnale rajalegend, mida tuleb orienteerumisel jälgida ning täita.

Võistluse põhieesmärk on pakkuda ?off-road?i? huvilistele maasturijuhtidele legaalne võimalus panna enda orienteerumis- ja sõiduoskused, vastupidavus ning osavus proovile selleks spetsiaalselt ette valmistatud ning valitud trassil. Võistlejatel on aega rajal viibida maksimaalselt 24 tundi. Kogu orienteerumistrassi pikkus jääb arvatavasti 200 km piiresse.

?Off-roadi? huviliste pealtvaatajate ning starti ootavate võistlejate elavdamiseks toimub orienteerumisseadmete demonstratsioon digitaal-atlase, sülearvuti ja GPS-i ühendamisel saadud seadmekomplektist, mis võimaldab ka tavasõidukijuhtidel väga kergesti leida soovitud sihtmärke.

Lõpetamine toimub 28. jaanuaril kell 13.00 Otepää Kultuurikeskuses. Auhinnad on välja pandud kahes võistlusklassis esimesele kolmele kohale.

Registreeruda saab internetis sel <#aadressil=http://www.cooperland.ee>.

Registreerumise korral enne 16. jaanuari on osavõtumaks 1500 krooni, alates 18. jaanuarist on osavõtumaks 2000 krooni ning registreerimine lõpetatakse 24. jaanuaril kell 17.00.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing