Kadaka turu haldaja: tervitame valitsuse otsuseid

16. jaanuar 2001, 12:06

Kadaka kaubanduskeskuse ja turu tegevust haldav AS Combinent on rahul valitsuse tänaste otsustega, mille eesmärgiks on piirata piraatkaubanduse ringlust, teatas ASi Combinent juhatuse esimees Aivar Leinemann.

Samas leiab Kadaka turu haldaja, et rahvusvahelise piraatkaubandusega võitlemiseks tuleb lahendada eelkõige antud kauba impordiga seotud problemaatika.

Täna valitsuses heakskiidu saanud rendiseaduse uue variandi kohaselt on rendileandjal õigus rentniku igasuguse ebaseadusliku tegevuse korral lugeda rendileping rikutuks ja see lõpetada.

Kadaka kaubanduskeskuse ja turu tegevust haldava ASi Combinent juhatuse esimehe Aivar Leinemanni sõnul annab rendiseaduse muudatus kaubanduskeskuse omanikule reaalsed võimalused rakendada sanktsioone piraattoodetega kauplejate suhtes. ?Oleme korduvalt väljendanud seisukohta, et piraatkaubanduse vastu võitlemisel peaksid vastavad riiklikud struktuurid ja kaubanduskeskuste haldajad tegema igakülgset koostööd?, lisas Leinemann .

?Samas leiame jätkuvalt, et tegelikud piraatkaubandusega seotud probleemid algavad Eesti riigi piirilt, mitte Mustamäelt. Kui piraatkaup satub riigi territooriumile, siis müüakse see siin ka maha, nõudluse ja pakkumise vahekord lihtsalt dikteerib selle. Järelikult tuleks asjad korraldada nii, et vastava kahtlusega tooted ei ületaks Eesti piiri?, märkis Aivar Leinemann.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing