Odavalt saab osta vaid korteri mõõtu maja

16. jaanuar 2001, 08:03

Merko Ehituse ja Hansapanga üliodavate majade ehitusprojektis reklaamitud maja on vaid 75ruutmeetrine ja sellegi hind kujuneb lubatust palju kõrgemaks, sest Tallinna lähedal asuvatelt valdadelt on vähe lootust saada tasuta krunt ja kommunikatsioonid, kirjutab Eesti Päevaleht.

Merko Ehituse Grupi tütarfirma ELL Kinnisvara tegevdirektor Jaak Vende kinnitab, et jutt projekti maksumusest on ülepaisutatud.

?Ajakirjanduses levinud kuumakse 3800 krooni tuli sellest, et Hansapank arvutas 30aastase laenu tingimusi maja kohta, mille üldpinnaks on 75 ruutmeetrit ja eeldusel, et inimene saab tulumaksu näol osa raha järgmisel aastal tagasi,? selgitas Vende.

Vende kinnitusel ei pruugi paika pidada väide, justkui saaks klient Peremaja projekti puhul krundi ja kommunikatsioonid tasuta. ?Mingi osa tuleb maja ostjal ka endal tasuda.?

?Meil on plaan ehitada mitu vähemalt 50elamulist kvartalit Tallinna ja Tallinna lähistele, kuid me ei ole kunagi rääkinud midagi maksumusest. Läbirääkimised maade osas on esialgsed,? ütles Vende.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing