Tuntud mehed ekraanilt hakkasid paaripanijaiks

17. jaanuar 2001, 09:20

Elus mitut ametit proovinud Harri Kingo ja ilmateadustaja Peep Taimla oskasid kenasti sõnu seada ja võitsid õnnepalee korraldatud paaripanija konkursi. Abieluregistreerija Kingo paneb armastajaid paari reedeti, kolleeg Taimla laupäeviti, kirjutab SL Õhtuleht.

?Mulle Harri meeldis. Isegi väga. Ta ei rääkinud ainult ?ei? või ?jaa?, vaid üritas abiellumise mõtte ikka lahti rääkida. Kenasti rääkis, ja minu meelest sobib sellele tööle väga hästi,? kiidab kauaaegne korvpallitreener Jaak Salumets uut Tallinna perekonnaseisuameti paaripanijat Harri Kingot. Kunagise telemehe ja juristi Kingo töökohta ei sattunud Salumets juhuslikult. Mõni nädal tagasi, 28. detsembril abiellus õnnepalees tema tütar Carol.

Möödunud novembris kuulutas õnnepalee konkursi abieluregistreerija kohale. Sooviavalduse esitas üle saja inimese. Lõppsõelale jäi neist seitse ja kaks valitut on juba mõni nädal ametiski olnud: juuraharidusega endine ajakirjanik Harri Kingo ja Eesti Televisiooni ilmateadustaja Peep Taimla.

?Lõpliku hinnangu andmiseks on aeg olnud lühike, aga nii palju kui mina tean, on abiellujad väga rahul,? ütleb Tallinna perekonnaseisuameti juhataja Karin Kask. ?See töö nõuab minutipealt täpsust, ja aega oskavad need mehed hinnata. Kui peaks tekkima tõrkeid, tuleb koht päevapealt üles öelda.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing