Neivelt: nüüd oleme me kuulsad kogu Euroopas

17. jaanuar 2001, 13:42

Internetipanganduse poolest on Hansapank kuulus enam mitte üksnes Ida-Euroopas, vaid üle kogu Euroopa, uhkeldas Hanspanga juhatuse esimees Indrek Neivelt.

?Üle Baltikumi on meil 205 000 klienti. Funktsionaalsuse kohalt oleme me saavutanud Forresteri uuringu kohaselt 40 Euroopa panga seas 16. koha ja selle üle on tõesti hea meel,? rõõmustas Neivelt. ?Oleme selles edetabelis samal tasemel pankadega, mis investeerivad aastas internetti sama palju kui on meie bilansimaht.?

Võimsast edust hoolimata on Hansapank seadnud ka esimeseks 2001. aasta strateegiliseks sihiks ?osutada interneti kaudu finantsteenuseid, mis vastavad kõige kõrgemale rahvusvahelisele tasemele?.

Ka Hansapank Eesti juht Raul Parusk tõstis läinud aasta saavutusena esile asjaolu, et hanza.net on üks Euroopa paremaid internetipankasid. ?Linnar Viik ütles selle peale, et kui Hansapank investeeriks veel pool miljonit krooni, siis oleks ta 3. kohal. Ettepoole jääksid veel vaid 2 ?veitsi panka, kui pidada silmas seda, mida pakuvad nemad ja mida meie siin,? rääkis Parusk. ?Ka klientide absoluutarve vaadates pole palju panku, kes meist paremad oleksid,? lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing