USA internetilehekülgede külastatavus jäi jõuludel väikeseks

17. jaanuar 2001, 13:14

Jupiter Media Metrix"i poolt avaldatud uurimuse põhjal ei suutnud jõuluhullus tõsta oluliselt top 50 webiaadressi külastatavust detsembris võrrelduna novembriga.

AOL Time Warner Inc. (AOL), Yahoo Inc. (YHOO) ja Microsoft Corp. (MSFT.O)säilitasid suurima lehekülastatavuse edetabeli kohad.

Kasutajate arv kasv oli detsembris oodatust väiksem, teatas USA investeerimispank Goldman Sachs oma uurimuses Reutersi vahendusel.

'Detsember on tavapäraselt iseloomustatav pühadest tingitud teenuste kasutamise kasvu ja e-kommertsi aktiivsusega,' teatas Goldman Sachs. 'Arvestades kehva detsembritulemust, ootame me interneti reklaamituru nõrgenemist eelolevatel kuudel.'

6 top 15nest kasvu näidanud webiaadressist olid detsembris kaubandusfirmade aadressid nagu Wal-Mart Stores Inc. (WMT) ning Amazon.com Inc. (AMZN), viimane säilitas esikoha kaubandusaadresside osas.

'Meile on avaldanud muljet, et pea iga inimene neljast külastas Amazon.Com, mis näitab aktiivset jõuluhooaega,' teatas USA investeerimispank Merrill Lynch. 'Amazon.com jätkab transformeerumist 'shopping' portaaliks.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing