Mitmed linna äriühingute nõukogud said uued liikmed

17. jaanuar 2001, 15:25

Tänase linnavalitsuse korraldusega muudeti Tallinna Linnahalli, Lauluväljaku, Jäätmekeskuse AS, Autobussikoondise, AS Tallinna Soojus ning Trammi-ja Trollibussikoondise äriühingute nõukogude koosseise.

Tallinna Linnahalli Aktsiaseltsi nõukogust kutsuti tagasi Kaido Padar, Nikolai Solovei ja Vadim ?eleznjakov ning uuteks liikmeteks määrati Tallinna Linnavolikogu liige Juri Beljajev, Ettevõtlusameti marketingiteenistuse ettevõtlusosakonna juhataja Mart Repnau ja Põhja-Tallinna vanem Tõnu Heidov.

Tallinna Lauluväljaku Aktsiaseltsi nõukogust kutsuti tagasi Ene Vohu ning uueks liikmeks määrati Ettevõtlusameti juhataja kohusetäitja Kairi Teniste.

Tallinna Jäätmekeskuse Aktsiaseltsi nõukogu liikmeks määrati Nõmme Linnaosa vanem Urmas Paet.

Aktsiaseltsi Tallinna Soojus nõukogust kutsuti tagasi Cardo Remmel ning uueks liikmeks määrati abilinnapea Valentin Strukov.

Tallinna Autobussikoondise Aktsiaseltsi nõukogust kutsuti tagasi Priit Vilba, Lembit Kiviloo, Kalev Kallo ja Margus Reinsalu, uuteks liikmeteks määrati ettevõtlusameti kaubanduspoliitika teenistuse direktor Raivo Hein ning linnavolikogu liikmed Jevgeni Tomberg, Annika Laas ja Matti Tarum.

Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise Aktsiaseltsi nõukogust kutsuti tagasi Riivo Sinijärv ning uueks liikmeks määrati linnavolikogu liige Vello Lokk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing