Üürnike ühenduse juhatuse liige jättis maha rüüstatud korteri

17. jaanuar 2001, 08:33

Pärnu üürnike ühenduse juhatuse liige ja sekretär Elfriede Paukson jättis pärast linnalt saadud korterisse kolimist tagastatud maja omanikule korteri, kust ta oli isegi uksed ära viinud, kirjutab Pärnu Postimees.

?Ma ei saa aru, mis ta elektrijuhtmetega teinud on, voolu ka pole,? rääkis pärast Pauksoni väljakolimist Pärnu südalinnas asuavast Kuninga 1 majast majaomanik Roman Hanschmidt.

Lisaks uste äraviimisele ja juhtmete lõhkumisele on endine elanik maha kiskunud osa seinavooderdust. Ka pole korteris paarkümmend aastat isegi sanitaarremonti tehtud.

Detsembris jõustunud kohtuotsuse kohaselt kuulus üürnik Paukson Kuninga 1 korterist niikuinii väljatõstmisele. Ka tuleb Pauksonil tasuda majaomanikule ligi 11 000kroonine üürivõlg.

?Kuninga 1 omanik pole Pärnus juba 1995. aastast kehtinud seitsmekroonisest piirmäärast viimast võtnud, küsides kuus krooni ruutmeetri eest,? rääkis Pärnu kinnisvaraomanike ühenduse juhatuse liige Jüri Kukk. ?Paukson maksis ikka ainult kaks krooni ja väitis, et pole arveid kätte saanud.?

Kukk väitis, et üürnike ühenduse juhatuse liikmena on Paukson ajanud vaid oma asja, mis nüüd linnalt korteri saamisega õnnelikult lõppes.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing