Saaremaa Tarbijate Ühistu plaanib uut kaubanduskeskust

24. jaanuar 2001, 09:24

Saaremaa Tarbijate Ühistu (STÜ) kavandab Kuressaare autoteeninduse ette Tallinna tänaval ehitada kaubanduskeskuse koos sajakohalise parklaga, kirjutab Meie Maa.

Detsembrikuus algatas STÜ detailplaneeringu Tallinna tänava äärsele vabale riigimaale. ?Tahaks endale ühte tükki saada kaubanduskeskuse ehitamiseks,? ütles
STÜ finantsjuht Raivo Kadaja, lisades, et mingitest tähtaegadest ega ehituse alustamisest pole praegu küll võimalik rääkida.

?Kui krunt oleks meie oma, saaks projekteerima hakata. Kindel on ainult see, et ehitame sellel sajandil,? sõnas ta.

Praegu pole olemas selle krundi piiregi, rääkis Kadaja. ?Selge, et autoteenindusele ega eramajadele selga ka ehitada ei saa. Alles siis kui krundi suurus on teada, saame rääkida ehituse mahtudest, kui mitu korrust, kui palju müügi- ja kui palju laopinda,?selgitas ta.

Detsembris algatas ka kinnisvarafirma Arco Vara Ida-Niidus Tallinna ja Mooni tänava ristmikul detailplaneeringu Säästumarketi ketti kuuluva kaubanduskeskuse rajamiseks. Samuti alustab kinnisvarafirma linnaga sõlmitud kesklinna arendamise operaatorlepingu alusel südalinnas kahe äri- ja büroohoone ehitust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing