Advokaat aitab tasuta aidsiohvri vanemaid

02. veebruar 2001, 08:07

Narva esimese aidsiohvri vanemad, kelle leivatööstus Alelis vahetult pärast 18-aastase tütre matuseid sundis töölt lahkuma, on leidnud enesele tasuta abistada lubanud advokaadi ja kavatsevad alustada kohtuprotsessi endise tööandja vastu, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Nende inimeste olukord on nii raske, et otsustasin neid aidata tasuta,? ütles advokaat Emma Kakosjan. Narvas tuntakse teda kui mitme meditsiinialase protsessi võitjat.

Praegu tegeleb Kakosjan aidsiohvri haigust puudutava dokumentatsiooni väljanõudmisega tervishoiuasutustest. ?Eeldan, et protsess tuleb raske, sest surnud neiu vanemad kirjutasid avalduse omal soovil lahkumiseks,? ütles Kakosjan.

Narkomaanide ja nende pereliikmete toetusrühma juhi Aleksander Laanemanni sõnul on Narvas avalik saladus, et 48aastase naise ja 47aastase mehe koondamise tegelikuks põhjuseks oli just aidsihaige tütre surm ja selle järel puhkenud paanika.

?Tütre matuste järel kutsus tsehhiülem mu välja ja soovitas tungivalt kirjutada avaldus omal soovil lahkumiseks. Ta andis märku, et lahkuda tuleb meil niikuinii, aga ?omal soovil? on meile parem, sest jäävad ära mitmed ebameeldivused? rääkis aidsi surnud noore naise isa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing