ETV lasi suitsetavatel lauljatel seadust rikkuda

05. veebruar 2001, 08:32

Eesti Televisiooni juht Aare Urm nõuab täna selgitust Eurovisiooni lauluvõistluse projektijuhilt Juhan Paadamilt, kes lasi võiduloo ühel esitajal Tanel Padaril ning mitmel külalisel stuudios suitsu teha, kuigi tubakaseadus ja ETVs kehtiv kord seda ei luba, kirjutab Postimees.

Avalik-õiguslik televisioon näitas laupäeva õhtul pikalt, kuidas eurokarusselli Eesti vooru üks võitjatest Tanel Padar pärast tulemuste selgumist stuudios suitsu tõmbas ja hiljem suits käes teise stuudiosse õnnitlusi vastu võtma jooksis.

Riigi- ja kultuuriasutustes keelab suitsetada uuest aastast jõustunud tubakaseadus, mis näeb ette, et suitsu võib neis kohtades teha ainult selleks rajatud ventilatsiooniga ruumides. Seadust rikkunud asutust võib oodata kuni 10 000 krooni suurune trahv.

ETV tegevjuht Aare Urm ütles eile õhtul, et pani Eurovisiooni lauluvõistluse finaali vaadates ka ise tähele kaadreid, mis näitasid lisaks Padarile teisigi stuudios suitsetajaid. Ta lisas, et peab sellist käitumist televisioonis lubamatuks. ?Meie projektijuhid peavad selle eest vastutama, et seadust täidetakse,? ütles Urm.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing