Siseministeerium õpetab kuidas käituda pommiohu ja -ähvarduse korral

Inno Tähismaa 05. veebruar 2001, 18:00

Siseministeerium korraldab homme seminari 'Tegutsemine pommiohu ja pommiintsidendi korral enne riikliku korrakaitse sekkumist', mis on esimene riigipoolne koolitus turvaettevõtete, kaubamajade, hotellide ja teiste ettevõtete spetsialistele, teatas ministeeriumi esindaja.

Seminar toimub koostöös Eesti Turvaettevõtete Liiduga ja on mõeldud spetsialistidele, kes vastutavad inimeste turvalisuse eest eraterritooriumidel.

'Tihe koostöö elanikkonna ja eraõiguslike korrakaitsestruktuuridega tõhustab riiklikku sisejulgeolekut,' üles siseministeeriumi nõunik Jaanus Rahumägi, kes on seminari üks korraldajatest.

Seminari idee on süvendada koostööd riigiasutuste ja eraettevõtete vahel, mis on vältimatuks eelduseks turvalise elukeskkonna loomisel. Seminaril tutvustavad siseministeeriumi, kaitsepolitsei, keskkriminaalpolitsei ja päästeameti spetsialistid oma ametkondade kohustusi sisejulgeoleku tagamisel ja teevad ülevaate 2000. aasta kogemustest tegutsemisel erinevate pommiintsidentide ja -ähvarduste korral.

Siseministeerium kavatseb muuta taolised koolituskohtumised iga-aastaseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing