Hotellide ja restoranide liit korraldab lahtiste uste päevad

Inno Tähismaa 05. veebruar 2001, 11:15

Eesti Hotellide- ja Restoranide Liit korraldab liitu kuuluvates ettevõtetes 'Lahtiste uste päevad', et anda noortele informatsiooni hotelli- ja toitlustusvaldkonna pakutavate võimaluste kohta, teatas liidu esindaja.

Tänavu juba viiendat korda toimuvad lahtiste uste päevad on osa liidu algatatud kutseväärtustamise projektist.

Lahtiste uste päevade raames korraldatakse soovijatele ekskursioone liidu hotellides, restoranides ja ööklubides. Osalejatele antakse põhjalik ülevaade sellest, kuidas ettevõte funktsioneerib ning tutvustatakse sealseid karjääri- ning arenguvõimalusi. Eesmärgiks on tutvustada hotelli- ja restorani erialasid ning vastavaid ametikohti. Samaaegselt annab see ettevõtetele võimaluse näidata end oma potentsiaalsetele töötajatele.

Hotelli ja restoraniliidu juhatuse esimehe Tarmo Sumbergi sõnul tahavad liidu liikmed nii täna kui ka tulevikus pakkuda tööandjatena erialale pühendunud töötajatele konkurentsivõimelist palka ning arenevat ja karjääritõusu võimaldavat töökeskkonda. Tegevusala perspektiivikust näitab Sumbergi väitel üha uute majutus- ja toitlustuskohtade tekkimine, vähene personali voolavus ning hea palk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing