Reval Hotel Olümpia tubade uuendamiseks läheb üle 20 mln kr

06. veebruar 2001, 12:08

Baltikumi üks suuremaid hotellifirmasid Reval Hotelligrupp investeerib Reval Hotel Olümpia hotellitubade renoveerimisse tänavu 21,5 miljonit krooni, teatas Reval Hotelligrupi tegevdirektor Feliks Mägus.

Mäguse sõnul on renoveerimistööd juba alanud ning ajavahemikul jaanuarist kuni märtsini uuendatakse kokku 76 hotellituba neljal korrusel.

'Tallinna ühe tuntuima ja parima hotelli Reval Hotel Olümpiaga on sama lugu, mis Tallinna linnaga - lõpuni ei saa see kunagi valmis ja ikka on midagi ehitada või uuendada vaja,' märkis Mägus, kes on ka Reval Hotel Olümpia tegevdirektor.


Renoveerimistöid tehakse 9.-12. korruse tubades ja nende käigus vahetatakse välja ka kogu sisustus ja mööbel. Täielikult uuendatakse vannitoad ning toad varustatakse konditsioneeriga.


Reval Hotelligrupi tänavune investeeringute kogumaht on 32,5 miljonit krooni. Mais saab teoks juba pikemat aega ette valmistatud Reval Hotelligrupi tegevuse laiendamine Läti pealinna Riiga ja uksed avab täielikult renoveeritud Riia suurim esimese klassi hotell Reval Hotel Latvija. Riia hotellihoone kuulub Reval Hotelligrupi tuumikaktsionärile - Norra kinnisvaraarendusfirmale Linstow, mis investeerib hotelli renoveerimis- ja ümberehitustöödesse 25 miljonit USA dollarit ehk ligi 425 miljonit Eesti krooni.


Reval Hotel Latvija lisandub seni Reval Hotels kaubamärgi alla kuulunud neljale Tallinnas asuvale hotellile: Reval Hotel Olümpia, Reval Hotel Central, Reval ExpressHotel ning Park Hotell Casino.


Reval Hotel Olümpia on Tallinna üks esinduslikumaid äriklassi hotelle, kus viimase aasta jooksul on peatunud oma Eesti visiitide ajal ka mitmed tuntud rahvusvahelised äri- ja poliitikategelased nagu näiteks T?ehhi peaminister Milo? Zeman, Kreeka president Constantinus Stephanopoulos, Hiina parlamendi spiiker Li Peng, USA aseväliminister Nelson Talbott jt.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing