Osaleja arvamus: maksuameti seminar oli hullumaja!

06. veebruar 2001, 12:30

Kaks Äripäeva töötajat, kes osalesid täna maksuameti korraldatud tasuta seminaril, lahkusid sellelt tund tagasi väsinuna, sest ülerahvastatuse ja päevakava puudmise tõttu oli äärmiselt raske seminari käiku jälgida.

Seetõttu lahkusid väga paljud teisedki kuulajad esimese tunni jooksul, ehkki pidevalt tungles maja ees uusi inimesi, kes üritasid asemele pääseda.

'Kui nurin saalis juba liiga kõvaks paisus, käratas ettekandja: jätke emotsioonid!' rääkis Äripäeva töötaja Ingrid Sieberk. Tema nägi oma sõnul ettekandest üsna väikest osa, kuna seisis saali tagaosas rahvamassis, kuid kuulis, kuidas detailselt õpetati täitma tuludeklaratsiooni väljasid. Kas sellest raamatupidajatele kasu on, ei ütle ma midagi, ma pole spetsialist, lisas Sieberk.

Sieberk ütles, et kahjuks ei jätkunud tallegi paljundatud materjale, mida oli ürituse alguseks 1500. 'Küsisin riidehoiu töötaja käest, mantleid oli ära pandud 1200 ringis, kuid umbes 600 tormas koos mantliga saali,' jätkas Sieberk.

Reporter Inge Rumesseni sõnul kuulasid paljud raamatupidajad üritust koridoris valjuhääldist ja tegid märkmeid mantlites, kuid koridoris oli väga külm.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing