Eesti, Läti, Leedu ja Soome väikeettevõtjad said Tartus kokku

07. veebruar 2001, 15:39

Tartu linnavalitsuse ja õppekeskuse N.O.R.T. eestvedamisel korraldataval kahepäevasel kontaktfoorumil tutvustasid Eesti, Läti ja Leedu spetsialistid täna ennelõunal väikeettevõtluse toetamise võimalusi oma riigis, edastas Tartu abilinnapea Margus Hanson.

Hansoni sõnul rääkisid Soome esindajad ligi sajale kontaktfoorumist osavõtjale Soome investeerijate probleemidest Eestisse investeerimisel. Nii näiteks ei tunne soomlased Eesti seadusandlust ega ole kursis tööjõu saamise võimalustega. Samuti on Soome investeerijad kurtnud, et ei suudeta moodustada ühist meeskonda kohalike juhtidega.

Kontaktfoorum jätkub täna pärast lõunat Leedu, Läti, Soome ja Eesti väikeettevõtjate workshop-seminaridega. Homme külastavad foorumist osavõtjad Tartu õmblusettevõtet ASi Ilves-Extra ja pehme nahkmööbli tootjat OÜd BD-Mööbel.

Kontaktfoorum toimub rahvusvahelise projekti BOD II-GAIN raames, mis keskendub Põhja-Leedu, Põhja-Läti, Edela-Soome ning Lõuna- ja Kagu-Eesti väikese ning keskmise suurusega ettevõtete tegutsemisvõimaluste arendamisele rahvusvahelisel turul.

Tartus Kantri hotellis toimuvast kontaktfoorumist võtab osa 10 ettevõtjat Soomest, 25 ettevõtjat Leedust, 20 ettevõtjat Lätist ja 27 ettevõtjat Eestist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing