Pärnu Rannasalongi rendile võtjal raskusi ametnikega suhtlemisel

07. veebruar 2001, 09:25

Ainsa firmana Pärnu Rannasalongi majandamisest huvitunud AS Contanti omanik Mart Maastik pidi linnaametnikke tikutulega taga otsima ja poolteise kuu vältel ei olnud tal aimu kuursaali tulevikust, kirjutab Pärnu Postimees.

Hoonestusõiguse 36 aastaks saamise tingimused koostati eelmise linnavalitsuse ajal, konkursi kuulutas välja praegune linnavalitsus 13. oktoobril. 18. detsembriks laekus ainult Contanti pakkumine.

Maastiku sõnade järgi püüdis ta linnavalitsusega ühendust võtta, kuid sekretäridest kaugemale ei jõudnud. Linnavalitsus ettevõttega kontakti ei otsinud.

Maastik loodab võimalikult kiiresti lepingu sõlmida, et rannasalong suveks korralikult tööle saada. ?Kui palju suvistest plaanidest teostamata jääb, sõltub sellest, kui kaua lepingu sõlmimine venib,? sõnas Maastik, kes eile lõunaks polnud kutset läbirääkimistele saanud.

Eile pärastlõunal teatas linnavalitsuse info peaspetsialist Eha Ristimets, et linnavalitsuse majandusosakond ootab Contanti Pärnusse eelläbirääkimistele ülehomme.

?Rannasalong on väga tähtis objekt ja lepingu tingimused tuleb hoolega üle vaadata, oma ettepanekud tegid uued linnaametnikud,? rääkis Ristimets.

Koos rannasalongi hoonestusõigusega annab linnavalitsus konkursi võitjale rendile kõlakoja. Maastik avaldas lootust, et suvel hakkavad toimuma üritused nii sise- kui välilaval.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing