Volkswagenite varas türmis

12. veebruar 2001, 08:09

Politsei võttis vahele Tallinnas Volkswagen Passateid varastanud noormehe ning sai kätte neli kümnest ärandatud autost, kirjutab SL Õhtuleht.

Tänavu jaanuaris tabas Tallinna autovarguste laine, kus paari nädala jooksul vahetasid omanikku kümme Volkswagen Passatit. Näiteks 15. jaanuaril kadus mõne tunni jooksul kolm, kaks päeva hiljem aga kaks seda marki autot. Politsei oletas: vargad on Volkswagen Passatitele saanud tellimuse, autod müüakse lammutuskodadesse, kust need edasi varuosadena müügile lähevad.

Tänaseks on politsei kindlaks teinud Volkswagenite vargustes kahtlustatava 21aastase tallinlase Andrei. Noormees vabanes alles mullu detsembris vanglast, kus ta istus samasuguse kuriteo eest. ?Andrei on kinni peetud,? kinnitas Tallinna kriminaalpolitsei autojälituse komissar Jevgeni Grit?ai SL Õhtulehele. Kuigi Volkswagenite vargused on praeguseks lõppenud, ei välista politsei, et asja taga võib olla veel üks grupp.

Politsei on kätte saanud neli varastatud Volkswagen Passatit. Neist kolm on normaalses seisus, üks aga juppideks võetud, rääkis Jevgeni Grit?ai. Volkswagenid, mis politsei kahtluste kohaselt on Andrei varastatud, olid signalisatsioonita.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing