Põllumajandusminister eitab Laari soovi puskar seadustada

15. veebruar 2001, 10:14

Põllumajandusmisnister Ivari Padar ütles eile Riigikogus, et vastupidiselt süüdistustele ei avaldanud Mart Laar ministrite sookäigu ajal valjuhäälselt poolehoidu puskarile.

Keskerakondlane Liina Tõnisson avaldas eile riigikogu infotunnis hämmingut valitsuse väljasõidu istungi üle Alam-Pedja looduskaitsealale.

'Ajalehtedest võis vaadata pilte valitsuse rappa minekust ja seda nii ülekantud kui ka füüsilises tähenduses,' nentis Tõnisson.

'Minu ees on momendil Postimehe viimane lehekülg, millel härra majandusministril on rummi pudel ja härra siseministril on üks plasku, mis härra siseministri pühapäevase intervjuu järgi vist on puskar,' sõnas ta.

Tõnisson soovis põllumajandusminister Ivari Padarilt teada, kas vastab tõele, et kui hulk pudeleid oli tühjendatud, hüüdis peaminister Mart Laar valju häälega üle laane, et puskari ajamine tuleb seadustada.

Padari kinnitusel on see vale, aga ta lisas, et julgeb seda väita vaid enda nimel. 'Ma ei tea, kust te seda lugesite ja ma ei oska seda kuidagi kommenteerida,' ütles põllumajandusminister.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing