Mart Laar pani Kõpu spordihoonele nurgakivi

19. veebruar 2001, 08:24

Kuigi Kõpu spordihoonel on juba katus peal, käis peaminister Mart Laar esimese asjana oma reedesel Viljandimaa visiidil sellele ehitisele nurgakivi panemas, kirjutab Sakala.

?Tere, Kõpu tulevik!? hõikas Mart Laar eile poolvalminud spordihoone tribüünile kogunenud koolilastele. Ta ütles, et peaministrile ei ole meeldivamat tegevust, kui niisugustel haridus- ja spordielu edendavatel üritustel osaleda.

Mart Laari sõnul annab asjaolu, et selliseid ehitisi maale kerkib, lootust, et Eestis ei ela inimesed edaspidigi ainult linnades. 'Sellised ehitised kinnistavad inimesi oma kodukoha külge,' lausus ta.

Peaministri tulekuks olid ehitusmehed ette valmistanud kerkiva hoone viimase vaba nurga, millesse Laar ja teised asjaosalised pidid hõbedase silindri müürima.

?Võitlus riiklike investeeringute pärast on lõppenud Kõpu võiduga,? ütles oma kõnes Viljandi maavanem Helir-Valdor Seeder. Tema sõnul tuleb Kõpu rahval selle eest tänulik olla oma eestvedajatele ja ka suurenenud sündimusele.

Praegu on ehitisel juba seinad püsti ja katus peal. Valmis tehtud ja makstud on ka aknad.

Kõpu vallavanem Tõnu Kiviloo lubas, et palli hakatakse uues spordisaalis mängima 1. septembril. Millal ehitus täielikult valmib, sõltub tema väitel aga suuresti rahasaamisest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing