Hewlett-Packard sai maailma 3. salvestusseadmete tootjaks

22. veebruar 2001, 14:05

Hewlett-Packard teatas, et on salvestusseadmete tootjana omandanud maailmaturul kolmanda positsiooni, arvestades aastatulusid.

HP ületas ühe miljardi dollari piiri ärikliendi tellimustelt ja HP Surestore Disk Array salvestusseadmete süsteemide müügilt.

Tuginedes International Data Corporation"i andmetele, on HP kasum RAID süsteemi (salvestusseadmete eritüüp) toodetelt kasvanud 6,9 protsendilt 8,6 protsendini.

'Ületades selle verstaposti, kinnitab HP veelkord oma juhtpositsiooni võrgusalvestusseadmete lahenduste pakkujana ja pühendumist oma klientide huvidele,' kommenteeris HP Networked Storage Solutions Organization"i tegevjuht Nora Denzel.

Hewlett-Packard on maailma juhtivaid arvuti- ja esitluslahenduste teenuste pakkujaid, orienteeritud tehnoloogia ja selle võimaluste kättesaadavaks muutmisele eraklientidele ja firmadele läbi lihtsate lahenduste, kasulike e-teenuste ja alati kättesaadava interneti ülesehituse.

HP"s on 88 500 töötajat üle kogu maailma ning majandustegevuse tulu 2000. finantsaastal oli 48,8 miljardit USD.

Hewlett-Packard Oy, kelle arvestusse kuuluvad ka HP Balti riikide esindused ja filiaalid, 2000. finantsaasta käive oli 2,7 miljardit soome marka.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing