Telefonikõned muutuvad veelgi odavamaks

Inno Tähismaa 26. veebruar 2001, 19:06

Eesti Telefon tuleb 1. märtsist turule uute sooduspakettidega, mobiilioperaator Radiolinja Eesti langetab aga rahvusvaheliste kõnede hindu, kirjutab EPL Online.

Eesti Telefoni pressiesindaja Anu Vahtra sõnul toob ettevõte alates 1. märtsist turule uued boonuspaketid, mis on mõeldud eelkõige neile Eesti Telefoni klientidele, kes on kuue viimase kuu jooksul kasutanud Eesti Telefoni teenuseid keskmiselt 2 000 krooni eest kuus.

Ühe uue võimalusena pakub Eesti Telefon klientidele põhitariifist soodsamaid hindu 17 välisriiki helistamisel. Nimetatud paketi tellijad saavad tasuta liituda ka Äriliiniga, millelt saab helistada EMT võrku 2.50 krooniga. Samuti muudab Eesti Telefon märtsist odavamaks EMT võrku helistamise ? kõneminut hakkab senise 4.53 asemel maksma 3.90 krooni. Lisaks langevad märtsi alguses Venemaa kõnede hinnad, mille põhitariif muutub 13 protsenti odavamaks ning hakkab maksma 6.50 krooni. ?Kõneboonuseid kasutades jääb Venemaa kõnede minutihind aga 4.88 ja 5.85 vahele,? sõnas Vahtra.

Tele2 juhatuse esimehe Ivar Lukki sõnul on Eesti Telefoni boonuspaketid piiratud mitmesuguste lisatingimustega ning seepärast on nende tegeliku efekti hindamine kliendi jaoks suhteliselt keeruline. ?Meie poolt hetkel pakutavad kõnehinnad on endiselt soodsaimad ka Eesti Telefoni pakettidega võrreldes ning seepärast pole hetkel neid põhjust muuta,? märkis Lukk.

ASi Uninet juhatuse esimees Markus Nisula ütles Eesti Päevalehele, et ka Uninet kavatseb hinnakirja muuta ?Uninet langetab aprillis Radiolinja võrku tehtavate kõnede hindu, kuid kahjuks ei saa veel rääkida numbritest,? sõnas Nisula.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing