Eesti Telefon alandab märtsis kõneteenuste hindu

28. veebruar 2001, 16:28

Eesti Telefon alandab märtsist EMT mobiilidele ja Venemaale helistamise kõneminuti hinda ja toob turule kaks sooduspaketti, teatas Eesti Telefoni pressiesindaja Anu Vahtra.

Märtsist alandab Eesti Telefon oma võrgust EMT mobiilvõrku helistamise põhitariifi 3,90 kroonile.

Venemaale helistamisel põhitariif on märtsist 6,50 krooni.

Liitudes Eesti Telefoni kõneboonusega, on minutihind kõigile EMT mobiilidele helistamisel 3,12 krooni ja Venemaale helistamisel vastavalt valitud kõneboonusele 4,88-5,85 krooni, lisas Vahtra.

Vahra sõnul toob Eesti Telefon turule ka uue Äripaketi. Äripaketiga saavad tasuta liituda nii äri- kui ka erakliendid, kes on viimase kuue kuu jooksul kasutanud Eesti Telefoni teenuseid keskmiselt 2000 krooni eest kuus. et Äripakett pakub Eesti Telefon personaalset lähenemist sidelahenduste valikul ja hinnakujunduses. Lisaks on et Äripaketi vahendusel võimalus helistada 17 välisriiki põhitariifist
soodsama hinnaga ja liituda tasuta et Äriliiniga.

'Koostöös EMT-ga märtsis valminud et Äriliin võimaldab moodustada viie- kuni üheksaliikmelise grupi EMT mobiiltelefonide ja Eesti Telefoni lauatelefonide vahel, et helistada lühinumbrite vahendusel lauatelefonilt mobiiltelefonile ja vastupidi kõigest 2,50 kroonise minutihinnaga,' ütles Vahtra.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing