Radiolinja: meie hinnatõusu selgitus oli ebapiisav

28. veebruar 2001, 17:34

Radiolinja hindade muutumist käsitleva pressiteate rõhuasetus oli suunatud hinnalangusele ning meiepoolne selgitus hinnakirja ühtlustamisest oli ilmselt ebapiisav, tunnistas täna Radiolinja Eesti suhtekorraldusjuht Helena Lõhmus.

Äripäev online kirjutas täna Radiolinja homsest hinnatõusust, mille kohta firma ei olnud seni infot jaganud. Radiolinja reklaamib homset hinnamuudatust rahvusvaheliste kõnede hindade langusena, kuid tegelikult tähendab see paljude riikide osas välismaal vastuvõetavate kõnede kallinemist.

Oma uues hinnakujunduses lähtus Radiolinja põhimõttest kaotada rahvusvaheliste kõnede puhul ajaline hinnaerinevus, erinevus hindades helistamisel laua- ja mobiiltelefonile ning samuti erinevus välismaale tehtavate ja välismaal vastuvõetavate kõnede vahel, lisas Lõhmus.

Senises hinnakujunduses lähtus Radiolinja printsiibist, kus rahvusvaheliste kõnede ja välismaal vastuvõetavate kõnede hind oli seotud Eesti Telefoni kui ainukese väliskõnesid pakkuva operaatori vastavate hindadega. Uues hinnakujunduses ei lähtu me enam Eesti Telefoni hindadest, kinnitas Radiolinja suhtekorraldusjuht.

Peale kontsessioonilepingu lõppemist on mobiilsideoperaatorid muutnud nii rahvusvaheliste kõnede hindasid kui ka välismaal vastuvõetavate kõnede hindasid, selgitas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing