Tervise sanatoorium lõpetas renoveerimise

01. märts 2001, 09:25

Pärnu sanatoorium Tervis lõpetas oma kõige vanema hoonetiiva uuendamise, mille käigus ehitati söökla katusele ravialuste majutamiseks juurde üks korrus, kirjutab Pärnu Postimees.

?Tehniliselt on see väga huvitav lahendus,? ütles Tervise juhataja Vello Muliin. Ta selgitas, et pealeehitus toestati puurvaiadega, mis spetsiaalse masinaga paigaldati hoone seniselt katuselt läbi söökla.

?Saime nüüd kõik Tervise hooned korralikult renoveeritud,? rääkis Muliin. Ehituseks kulus tema väitel 13-15 miljonit krooni aastas, aga nüüd ei või kõige nõudlikum klientki hoonete sisemuse ega välimuse kallal norida.

?Aga ega omaniku mured sellega lõpe,? näitas Muliin määrdunud seinu, mida uuendati viis aastat tagasi ja millele on taas vaja sanitaarremonti teha. ?Õnneks ei lähe see nii kulukaks kui renoveerimine.?

?Meie tuusikud on konkurentide omadest küll kallimad, kuid oleme ravi ja teeninduse kvaliteedi suutnud sellisele tasemele viia, et täituvusega ei ole probleeme,? selgitas Muliin.

Sanatooriumi juhataja tõi näite Taani spetsialistide külaskäigu kohta, kui nood alustasid nagu tavaliselt juttu siinsete töötajate väljaõppest Taanis. Pärast Tervisega tutvumist jäid taanlased aga mõtlikuks ning leidsid, et hoopis nende arstid tuleks saata Pärnu täienduskoolitusele.

Möödunud aastal teenindas Tervise sanatoorium 14 300 klienti, kellest valdav osa olid soomlased. Soomlaste hulgas on Tervis populaarne ja neile võiks tuusikuid senisest rohkemgi müüa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing