Valuutavahetusfirma Tavid ostis Soome valuutavahetusfirma

02. märts 2001, 15:18

Eesti suurim valuutavahetusfirma Tavid AS omandas 100% Soome valuutavahetusfirmast TAVEX OY.

Eesti suurim valuutavahetusfirma Tavis AS alustas Soomes tegutseva valuutavahetusfirma TAVEX OY ülevõtmisprotsessi, teatas Tavidi juhataja Kuno Rääk.

TAVEX OY on tegutsenud Soomes 4 aastat ning on olnud Tavidi koostööpartner TAVEX?i asutamisest saadik.

Hetkel pakub Tavid AS valuuta kiirsiirdamise teenust Eesti ja Soome vahel ?Üle lahe 5 minutiga?, mis on märksa kiirem kui siiani laialt levinud pangaülekande kasutamine.

Seoses Soome firma ostuga on aga Tavidil tulevikus võimalik pakkuda senisest operatiivsemaid ja odavamaid teenuseid eelkõige just Eesti klientidele, kellel on ärilised suhted Soome ettevõtetega.

TAVEX OY ülevõtmine lisab AS Tavidile ka usaldusväärsust rahvusvahelistel turgudel, ning võimaldab tõsta ettevõtte atraktiivsust välispartnerite silmis.

AS Tavid tellib üle 50 välisvaluuta otse Londoni sularahaturult, mis ühtlasi võimaldab hoida ostu-müügihinnad eriti soodsad.

Soome valuutavahetusturg on käesolevaks hetkeks ära jaotatud Inglise, Rootsi ja Eesti kompaniide ning pankade vahel.

Seoses tiheda konkurentsida ei ole viimase 10 aasta jooksul Eesti turule tulnud ühtegi rahvusvahelist valuutavahetusele spetsialiseerunud firmat.

AS Tavidi juhataja Kuni Räägu sõnul on aastal 2002 AS Tavidil plaanis laieneda Rootsi turule ja hakata pakkuma äriklientidele ka soodsat Eesti-Rootsi vahelist kiirsiirdamise teenust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing