Lumetorm pärsib USA aktsiaturgude kauplemisaktiivsust

Peeter Koppel 05. märts 2001, 17:12

Ühendriikide aktsiaturud alustasid tänast kauplemispäeva mõningase tõusuga, ent kauplemisaktiivsus oli New Yorgis möllava lumetormi tõttu suhteliselt madal.

New Yorgi börsi esindaja Ray Pellechia ütles uudisteagentuurile Bridge, et New Yorgi börs oma tegevuses seoses raskete ilmastikutingimustega muudatusi ei planeeri.

<a href='http://finance.yahoo.com/q?s=^IXIC d=5d' target='_vbors'>Nasdaqi üldindeks</a> oli kella 17:05 seisuga kerkinud 1,45 protsenti 2148,31 punkti tasemeni ning seda vaatamata järjekordsetele kasumihoiatustele ettevõtetelt Vitesse Semiconductor <GR#US.VTSS>, Cymer <GR#US.CYMI> ja Cypress Semiconductor <GR#US.CY>.

Analüütikute hinnangul annab jätkuv kasumihoiatuste laviin alust arvata, et aktsiaturgudel jäävad hinnarallid lühikeseks ning investorite meelestatuse muutusest on veel vara rääkida. Pigem eelistatakse ?oodata ja vaadata,? mis saab edasi.

<a href='http://finance.yahoo.com/q?s=^DJI d=5d' target='_vbors'>Dow Jonesi</a> tööstuslik keskmine oli kell 17:05 liikunud 0,49 protsendiga plusspoolele 10 517,11 punkti tasemele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing