Uus omanik annab Viljandi endisele teenindusmajale uue näo

05. märts 2001, 09:02

Viljandis Leola Ärikeskuse omandanud ärimees Raul Alliksaar loodab augustis lõpetada maja esimese korruse põhjaliku ümberehituse, laiendades seda tänava äärde, kirjutab Sakala.

'Juba on olemas leping projekteerijaga, kes kavandab esimese korruse renoveerimise ja juurdeehituse,' ütles Alliksaar. 'Projekt saab valmis aprillis ja töödega alustame mai lõpus või juunis.'

Hoone esimesel korrusel peaks pärast ümberehitamist olema umbes tuhat ruutmeetrit äripinda. Alliksaar rõhutas, et kõnealune pind jääb ainult rentnike päralt.

Esimeseks tööks saab aga kogu maja akende väljavahetamine, milleks on töövõtjaga ka leping sõlmitud. 'Uued aknad peaksid ees olema kahe kuu pärast,' lootis Alliksaar.

Leola Ärikeskuse ostis Raul Alliksaar eelmise aasta lõpus linnalt enampakkumisel 5,45 miljoni krooni eest ning hoonesse peab ta 2001. aastal investeerima kolm miljonit krooni.

Tagatisraha ja osa ostusummast, 300 000 krooni, on Alliksaare sõnul tasutud ja ostu-müügilepingule kirjutatakse eeldatavasti alla märtsi keskel. Enne seda tuleb uuel omanikul tasuda veel 2,77 miljonit krooni.

Praegu on keskuses 4161 ruutmeetrit äripinda. Laiendusega tuleb juurde 450 ruutmeetrit. Majas on praegu umbes 40 rentnikku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing