Privador sõlmis partnerluse maailma e-turbe liidriga

Raimo Ülavere 07. märts 2001, 11:32

Balti regiooni infoturbelahenduste pakkuja Privador teatas täna partnerluse sõlmimisest globaalse e-turbe liidri Baltimore Technologiesiga (NASDAQ:BALT; London:BLM), et kiirendada e-äri turbelahenduste kasutuselevõttu Baltimaades.

Partnerluslepingu tingimuse kohaselt liitub Privador Baltimore"i TrustedWorld-partnerlusprogrammiga. Baltimore ja Privador teevad koostööd Baltimaade äriettevõtetele ja avaliku sektori organisatsioonidele turbetoodete ja ?lahenduste pakkumisel.

'Eesti ja Baltimaad on igapäevase IT- ja turbetehnoloogiate kasutuse mõttes maailma arenenumaid paiku, ja Baltimore on maailma juhtiv e-turbe firma,? ütles Privadori tehnoloogiajuht Tarvi Martens.

Baltimore Technologiesi piirkondlik müügijuht Ciaran Stapleton ütles partnerlust kommenteerides: 'Meie maailmaklassi toodete ja oskusteabe ühendamisel Privadori kohaliku turuosa, maine ja teadmistega kindlustame, et klientideni jõuavad efektiivsed ja töökindlad e-turbe lahendused. Meil on hea meel Privadoriga koostöösuhted sõlmida ja oleme kindlad, et see aitab kaasa Baltimaade e-äri kiiremale arengule?.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing