BRS kaasab lisaks Hansapank-Swedbankile ka teisi panku

07. märts 2001, 13:48

Täna toimub AS Eesti Raudtee erastaja BRSi pakkumist toetavate pankade koosolek, mille käigus täpsustatakse projekti laenutingimusi ja tähtaegu. Pakkumise garantii andis Hansapank.

Hansapank Marketsi investeerimispanganduse osakonnajuhataja Tõnu Pekki sõnul on BRSi pakkumise finantseerimise osas lisaks Hansapanga ja Swedpanga juhtivale rollile nõusoleku andnud ka Saksa suurpangad Hypo-Vereinsbank ja LB Kiel.

?Võimalik, et sündikaadis osalevate pankade ring laieneb veelgi, kuna BRS on kinnitatud ametlikuks läbirääkimiste partneriks, mis tagab finantseerijate täiendava huvi projektis osalemise vastu?, lisas Pekk.

Baltic Rail Services on Inglise, USA ja Eesti ettevõtetest koosnev konsortsium, mille omanikud on Eesti ettevõtjate Jüri Käo ja Guido Sammelselja juhitud investeerimisfirma Ganiger Invest (44%), Inglise infrastruktuurigrupi Jarvis Plc tütarfirma Jarvis International (25,5%), USA raudteeärimees Edward Burkhardtile kuuluv Rail World (25,5%) ja teine USA raudteeoperaator Railroad Develelopment Corporation (5%).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing