ESS lubab lihtsustada tasulise parkimise eest maksmist

07. märts 2001, 11:20

Turvafirma ESS pressiesindaja Indrek Lindsalu teatas, et ESS kavatseb sel kevadel pakkuda parkijatele uusi parkimise eest maksmise viise.

Tallinna tasulise parkimise korraldaja ESS kavatseb juurutada otsekorralduse ja püsimakse. Need võimaldavad parkijal saada igakuiselt parkimise kuukaart või parkimispiletid. Lisaks on ESS valmis need viimma kliendi näidatud aadressil. ?Piltlikult öeldes tuleb kliendil lihtsalt saata ostusoov, tasuda arve ja tema poolt soovitud ajal ja kohas tuuakse piletid talle ka kohale,? väitis Lindsalu.

Lisaks kavatseb ESS järgmiseks suveks paigaldada Tallinna kesklinna uued parkimisautomaadid. Need aktsepteeriksid nii paberraha, münte kui kiipkaarti.

?2001. a kevad on meie jaoks ka mobiiliparkimise edasiarendamiseks koos kõigi mobiilioperaatoritega,? ütles Indrek Lindsalu. See tähendab, et parkimise eest saab tasuda sõltumata sellest, millise telefonifirma klient sa oled.

Hetkel on ESSil Tallinnas 90 parkimispiletite müügipunkti. Viimastel nädalatel on ajakirjanduses ESSi kritiseeritud, sest firma pole suutnud teha parkimispileteid paljudele autojuhtidele kättesaadavateks.

Kuidas ESS Tallinnas parkimisõiguse enda kätte sai, saad lugeda tänasest <#Äripäevast=http://www.aripaev.ee/1878/uud_uudidx_187801.html>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing