Kurjategija tulistas kesklinnas naist kaela

08. märts 2001, 08:05

Tallinna kriminaalpolitsei selgitab, miks tulistas tundmatu kurjategija eile päeval kesklinnas püstolist kaela korteriukse avanud naist, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kolm kuud tagasi toimus selles korteris vargus ja kurjategijad on tänaseks kinni peetud,? ütles Tallinna kriminaalpolitsei komissar Artur T?ulitski. ?Eilse tulistamise ajal ei võtnud aga kurjategija korterist midagi kaasa,? lausus ta, lisades, et kurjategija jooksis pärast tulistamist minema.

Mere puiestee 8 neljandal korrusel elavat Reeta (41) tulistati 7,65 mm kaliibriga püstolist Walther või Brauning kaela piirkonda ajal kui naine avas päeval kella ühe paiku uksekella peale korteriukse.

?Kurjategija ootas teda ukse taga ja tulistas ühe korra,? rääkis T?ulitski. ?Võib-olla tahtis ta naist veel tulistada, kuid ilmselt kiilus püstol kinni ja ta põgenes. Leidsime sündmuskohalt ühe padruni, padrunikesta ja püstolipideme.?

Mustamäe haiglasse viidud Reedale tegid arstid operatsiooni ja saatsid ta taastuma haigla intensiivraviosakonda. ?Haige viibib rahuldavas seisus,? öeldi haiglast.

Politsei andmeil puudub korralikult remonditud korteri perenaisel kriminaalne minevik. ?Tõsi, me alles kontrollime tema tausta. Praegustel andmetel tahab ta maja esimesele korrusele baari ehitada,? ütles T?ulitski.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing