Spiikrid hoiduvad Kadrioru-kihutustööst

09. märts 2001, 10:20

Riigikogu juhatusse tagasi valitud Toomas Savi ja Tunne Kelam ning Siiri Oviiri asemel asespiikriks tõusnud Peeter Kreitzberg kinnitasid, et hoiavad Kadriorgu pürgides valimisvõitluse parlamenditööst lahus, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Lisaks sellele, et oleme konkurendid, on meil palju ühiseid probleeme. Ma ei usu, et see konkurents riigikogu saalis peaks silma paistma,? märkis esimest korda juhatusse jõudnud Keskerakonna presidendikandidaat Peeter Kreitzberg. ?Vaatamata minu erinevale poliitilisele kuuluvusele loodan koostööle.?

Presidendivalimiste teemat ei soovinud Savi kommenteerida. ?Olen jätkuvalt vaid kandidaadi kandidaat,? märkis Savi, kes on Reformierakonna kindel favoriit Kadriorgu.

Isamaaliidu kõige tõenäolisema presidendikandidaadi Tunne Kelami sõnul ei näe ta selles mingit probleemi, kui kõik juhatuse liikmed presidendiks kandideerivad. ?Konkurents on loomulik asi, see on osa riigikogu igapäevasest õhkkonnast,? ütles Kelam. ?Suhted juhatuses põhinevad koostööle, demokraatiale ja headele tavadele.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing