Mark Soosaar muutis tundmatuseni imagot

09. märts 2001, 09:19

?Olen uutmoodi, väga võõras ja pisut noorem,? tunnistab Mark Soosaar, kes lasi üleeile telemaja grimmitoas oma hallid juuksed pruuniks värvida ja lõua paljaks ajada, kirjutab SLÕhtuleht.

?Aga see pole ju mina. Mis te räägite?? püüab filmimees Mark Soosaar viimse hetkeni oma välimusemuutuse pinget üleval hoida. ?See, kes kolmapäeva õhtul televisioonis esines, oli mu noorem poeg. Ta esines minu eest, ma ise ei saanud, mul oli paha tuju.? Soosaar peab pausi ja tõstab käed üles. Tegelikult oli seal siiski tema, kuid sedavõrd muutunud välimusega, et isegi vana sõber Arvo Iho teda paugupealt ära ei tundnud.

Kolmapäeva õhtul oskas Mark Soosaar järjekordselt televaatajale vimka keerata. Naistest rääkivale Soome dokumentaalfilmile ?Graatsilised kumerused? järgnenud arutelul astus vaatajate ette Mark Soosaare hääle ja kõnemaneeriga tumedapäine mees. Ta tutvustas end Mark Soosaare vennana ning ilmselt jäid paljud televaatajad seda uskuma. Tegelikult oli Mark Soosaar vahetult enne vestlusringi lasknud telemajas ühel heal tuttaval lõunasöögi eest oma välimust muuta. Hallid juuksed värviti pruuniks ning Soosaare tunnusmärk habe aeti ka ära.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing