Mõisa lõbujanu lõhestab linna valitsevat liitu

09. märts 2001, 08:36

Reformierakonna vihastas lõplikult välja eile hommikul avalikkuse ette jõudnud teade Jüri Mõisa käigust striptiisibaari Lily ning Reformierakond nõudis linnapea väljavahetamist, kirjutab Eesti Päevaleht.

Eile hommikul teatas Reformierakond Isamaaliidule, et kui Mõis kahe nädala jooksul ise tagasi ei astu, lahkub Reformierakond Tallinna võimuliidust ning läheb üle Keskerakonna poolele. Seda kinnitasid eile mitu anonüümsust palunud allikat nii Reformierakonnast kui ka Isamaaliidust.

Reformierakonna ultimaatumi edastas Päevalehe andmetel Tallinna volikogu esimees Rein Voog. Ametlikult ei soovinud Voog seda kinnitada. Voog ütles vaid, et Mõisa jätkamine on Isamaaliidu pädevuses.

Riigikogu ja Tallinna volikogu Isamaaliidu fraktsiooni liige Aimar Altosaar tõdes, et Reformierakonna liikmed on Mõisa käitumisest nördinud ja ootavad Isamaaliidu seisukohta.

?Praegu pole vaja rutakaid otsuseid teha. Kaalul on tõsised inimesed, poliitilised ametikohad, linna ja erakonna seisund lähitulevikus,? ütles Altosaar.

Tema sõnul pole praegu muud varianti, kui Mõis on ka kahe nädala pärast linnapea.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing