Tanel Raig 13. märts 2001, 00:00

MRP saatis liinil number 2 sõitvad kolm tunnipiletiaparaatidega varustatud bussi esmakordselt liinile möödunud nädala lõpus reedel. Paberkandjal tunnipileti väljastab bussijuht 15 krooni eest spetsiaalsest kassaaparaadist ning see asendab 15kroonist tavapiletit.

MRP direktori Rein Vinni sõnul ostis reedese päeva jooksul tunnipileti ligikaudu 25 inimest. ?Üldiselt ostetakse neid väga vähe, sest suuremalt jaolt sõidavad inimesed kuu- ja kvartalikaartidega või eelmüügist ostetud piletiga,? rääkis Vinni. Ta lisas, et järgmisena kavatseb firma tunnipiletiseadmed üles panna liinil 20 sõitvatele bussidele ja seejärel liinide 13 ja 13a bussidele.

Tallinna säästva arengu ja planeerimise ameti arenguteenistuse direktori kohusetäitja Margo Tomingas ütles Postimehele, et peale MRP liinide peaks hiljemalt tuleva nädala lõpuks olema tunnipiletiaparaatidega varustatud ka Tallinna Autobussikoondise teenindatavate liinide 10, 26, 27 ja 28 bussid.

Tomingase sõnul saadakse märtsi ja aprilli jooksul linna ligi 500 sõidukisse pandavad seadmed rendina Soome firmalt. Ta märkis, et kohe hakkab linn katsetama ka koos seadmetega saadud elektroonseid kontaktkaarte.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing