Eesti Loto plaanidest 20% ees

Inno Tähismaa 12. märts 2001, 16:52

Eesti Loto on ainuüksi jaanuarikuu plaane ületanud 20 protsenti, põhjendas Eesti Loto juht Monika Salu asjaolu, et loteriidest saadav tulu on riigieelarvesse paremini laekuma hakanud.

Eelmisel nädalal, kui alustasime oma traditsioonilist projekti Lotomaania, kus räägime inimestele, kuhu läheb laekuv hasartmängumaks ja õpetasime ühtlasi ka inimesi lotot mängima, kasvas lotomüük üle ootuste 3 miljoni kroonini nädalas, tunnistas Salu. Tavalistel nädalatel on Eesti Loto müük ca 2 miljonit krooni nädalas.

Möödunud aastal kui Salu tuli Eesti Lotosse tööle, oli nädala müük ca 1,5-1,7 miljonit krooni.

?Mulle tundub, et inimesed on omaks võtnud viisi toetada vaegfinantseeritud objekte läbi lotomängu. Ehk anda ka endale võiduvõimalus,? põhjendas Salu lotomängu kasvavat populaarsust. ?Kokkuvõttes on siis üsna loomulik, et loto on üks paremaid viise maksu maksta vabatahtlikult ja on hea kui meie rahvas muutub selle läbi rikkamaks.?

Võrdlusena toetatakse Soome riikliku lotoorganisatsiooni Veikkaus OY kaudu igal päeval üle 6,3 miljoni margaga (üle 17 mln krooniga) kunsti, sporti, teadust ja noorsootööd.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing