TriLink: tegemist on konsultatsioonifirmaga

Inno Tähismaa 12. märts 2001, 13:00

Investeerimispanga Trigon ja IT-firma MicroLink ühisettevõtte puhul on tegemist ärikonsultatsioonifirmaga, teatas ettevõtte tegevjuht Kaur Kiisler.

Ettevõttes on 50% osalus mõlemal asutanud firmal, Kiisler töötas varem konsultatsioonifirmas PriceWaterhouseCoopers IT-konsultatsiooniala juhina.

Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Balti riigid ja Venemaa. Aasta lõpuks plaanib Trilink viia oma töötajate arvu kuni kümneni, oma tegevuses toetub ta nii MicroLinki kui Trigon Capitali spetsialistidele.

Ettevõtte nõukokku kuuluvad MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson ja Trigon Capitali nõukogu esimees Joakim Helenius.

Trilinki loomise ajendiks sai tõdemus, et paljud Eesti ettevõtted on kaalunud interneti kasutamist oma äritegevuses, kuid jätnud otsustava sammu astumata, sest neil puudub selge nägemus, kas ja kuidas see nende äritegevust parandab ja millised on investeeringuvajadused, selgitas Kiisler.

Trilinki teenused algavad ettevõtte äritegevuse strateegilisest analüüsist, e-äri rakendamise efekti hindamisest ja lõpevad konkreetsete projektide juhtimisega.

Balti ärikonsultatsioonituru suurus on hinnanguliselt 30-50 mln krooni aastas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing