Edukalt startinud terviseportaal avas fitness-portaali

Inno Tähismaa 13. märts 2001, 10:06

Möödunud nädalal alustanud Eesti esimene terviseportaal inimene.ee avas täna fitness-portaali fitness.inimene.ee neile, kes soovivad ennast vormis hoida või oma vormisolekut testida, teatas portaali esindaja.

Samuti leiab spordiklubide ja ?alade tutvustusi, soovitusi tervislikuks sportimiseks. Reaalajas nõu annavad traumatoloog ning spordiarst ja lähitulevikus ka tuntud Eesti treenerid.

Avamisjärgse esimese kuue päeva jooksul on Inimene.ee keskkonnale tehtud 62 000 leheküljepäringut. ?See on ületanud kõik meie ootused ja näitab, et inimesed vajasid Inimene.ee-d juba ammu,? ütles Inimene.ee arendusjuht Ain Aaviksoo. Ta lisas, et seoses fitness-portaali avamisega peaks ka külastajate arv suurenema.

Eesti nooremarstide ideest välja kasvanud Inimene.ee eesmärgiks on teha igaühele kättesaadavaks teda huvitav tervisega seotud informatsioon oma ala parimatelt asjatundjatelt, samuti pakkuda praktilisi nõuandeid mitte ainult terveks saamise või jäämise, vaid ka hea enesetunde saavutamise ja trenni kohta. Lisaks sellele on võimalik testida nii ennast kui enda teadmisi ning e-posti teel tervisealast nõu küsida.

Inimene.ee kuulub OÜle Terviseportaal, mille osanikud on 6 Eesti eraisikut. Osanikeks on ka osad portaali tegijad, nende hulgas Aaviksoo ise.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing