Tarvastu juustutsehh müüakse maha

13. märts 2001, 09:46

Rannu juustutööstuse ostnud hulgifirma Estover kaubandus veab koos Tartumaa ettevõttega saadud Tarvastu juustutsehhist seadmed välja ja müüb hooned maha, kirjutab Sakala.

'Ostuhuvilisi on ja loodetavasti ei jää kompleks niisama tondilossina seisma,' ütles tööstuse ostnud aktsiaseltsi Estover Kaubandus üks omanikke Ago Teder. Ta ei soostunud paraku nimetama ei summat, millega Viljandi piimatöötlejad tsehhi maha müüsid, ega ka võimalikke järgmisi omanikke.

'Eks uued omanikud tee sinna midagi põllumajanduse või metsandusega seotut,' arvas Teder. Lisaks piimatöötlemishoonetele kuuluvad kompleksi ka puutöökoda, sepikoda, laohooned.

Juustutsehhi majas on neli korterit, millest kahes elatakse. 'Korterid kuuluvad praegu meile ja üürnikud maksavad minimaalset üüri,' ütles omanik. 'Edaspidi tahame needki erastada, kuid esimese pakkumise teeme praegustele üürnikele.'

Estover Kaubandus tahab ka alajaama Viljandi elektrivõrgule maha müüa, et kliendilepingud oleksid tulevikus elanike ja Eesti Energia omavaheline asi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing