Abilinnapea Priit Vilba mõnitas BNSi naisajakirjanikku

15. märts 2001, 08:44

Tallinna abilinnapea Priit Vilba mõnitas linnaametnike ja ajakirjanike juuresolekul BNSi naisajakirjanikku, kinnitades, et ?sellele peaks vist vibraatori kinkima?, kirjutab SL Õhtuleht.

Abilinnapea ei suutnud BNSi majandusajakirjanikele selgitada, miks Tallinna ühistranspordi kiipkaardiprojekt venib, kuigi kõrget hinda sõidupiletite eest hakati linnarahvalt juba ammu nõudma.

Kui pressikonverents sai läbi, ajakirjanikud ja linnaametnikud aga veel saalis olid, pahvatas Vilba oma kõrval seisvale linna avalike suhete juhile Kaido Padarile: ?Kuule, Kaido, sellele peaks vist vibraatori kinkima.?

Midagi nii labast ja alandavat pole kordagi kuulnud, iseloomustab ajakirjanik, noor ema, Priit Vilba käitumist. Ootasin tõsimeeli, et ta natuke mõtleb ja vabandab, räägib ajakirjanik.

Siis helistasin Kaido Padarile ja ütlesin, et naiste solvamine ei peaks linnavalitsuse eesmärk küll olema, kirjeldas BNSi töötaja edasist sündmuste kulgu. Mõne aja pärast helistas Padar ajakirjanikule tagasi ja ütles: Vilba ootab sind õhtul Palace`is. Edasi andis ta telefoni Vilbale, kes ütles ajakirjanikule: Priit siin, kuulsin, et sa olevat millegi peale ärritatud. BNSi töötaja sõnul ei vabandanud Vilba tema ees.

Kaido Padar kinnitas, et Vilba olevat tema meelest vabandanud: ?Ma andsin oma telefoni Vilbale, millest täpselt jutt oli, seda ei tea. Kuid jäi mulje küll, et abilinnapea vabandas.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing