Vilba kinkis solvatud naisajakirjanikule vabanduseks valged roosid

15. märts 2001, 15:22

Tallinna abilinnapea Priit Vilba andis täna linnavalitsuse infosaalis BNSi majandusajakirjanikule üle kimbu valgeid roose ja palus vabandust eilse lause pärast, millega pidas teravate küsimuste esitajat vibraatori vääriliseks.

?Ta helistas ja kutsus mind fuajeesse. Surus kätt, vabandas, vaatas mulle niiskete silmadega otsa ja kinkis valged roosid. Ma võtsin vabanduse vastu. Ma leian, et see, mida ta tegi oli vale ja nõme. See, et ta vabandas, oli elementaarne,? ütles BNSi majandusajakirjanik Marika EPL Online?ile.

Marika sõnul põhjendas Vilba oma ärritumist närvilise õhkkonnaga. ?Ma pean temaga tööalaselt edasi suhtlema ja kui mingit vabandust poleks tulnud, oleks seda raske teha,? leidis ta.

Marika sõnul ei tahtnud Vilba eile õhtul vabandada. Kohtusse kaebamise mõte oli mu esimene reaktsioon, lisas Marika.

Tallinna abilinnapea Priit Vilba mõnitas eile linnaametnike ja ajakirjanike juuresolekul BNSi ajakirjanik Marikat, kirjutas tänane SL Õhtuleht.

Abilinnapea ei suutnud selgitada, miks Tallinna ühistranspordi kiipkaardiprojekt venib, kuigi kõrget hinda sõidupiletite eest hakati linnarahvalt juba ammu nõudma.

Kui pressikonverents sai läbi, ajakirjanikud ja linnaametnikud aga veel saalis olid, pahvatas Vilba oma kõrval seisvale linna avalike suhete juhile Kaido Padarile: ?Kuule, Kaido, sellele peaks vist vibraatori kinkima.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing