Süütaja hävitas kalaärimehe autod

28. märts 2001, 08:04

Tundmatu kurjategija süütas eile öösel Tallinnas Kakumäel Norrast kala importiva ärimehe Juri Ljubimovi kaks sõiduautot, mille põhjuseks peab mees kalaäris tekkinud probleeme, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Äris on alati erinevaid probleeme,? ütles firma Nordika Holding ainuomanik Juri Ljubimov Eesti Päevalehele. ?Ma loodan, et politsei suudab selle loo lahendada.?

Kriminaalpolitsei kontrollib süütamise mitut versiooni, sest kalaäri on politseinike hinnangul metalli- ja kütuseäri järel kriminaalses valdkonnas tulukuselt kolmandal kohal.

?Versioone on palju, sest sellise kuriteo tellida võinud isikute ring on lai ja kontrollimist vajavaid kandidaate palju,? ütles Põhja politseijaoskonna kriminaalpolitsei komissar Igor Kudovski.

Ljubimovi Sooranna tänava maja hoovis seisnud autod hävisid tules täielikult. ?Ma jäin kesköö paiku magama ja ei kuulnud midagi. Isegi mitte koera haukumist,? rääkis ärimees. ?Meil on majal paksud aknad ja mind äratas öösel kella kolme paiku üles tulekahju peale kohale kutsutud politsei.?

Politsei peab tõenäoliseks, et süütajad võisid tund aega enne Kakumäele jõudmist harjutada kätt Nõmmel Pärnu maanteel, kus visati kahe süütepudeliga põlema OÜ-le Nele Lill kuuluv uhiuus Opel Zafira.

Ärimees Ljubimovi 1995. aasta Mercedes Benz S 500 Coupe ja 1992. aasta Mitsubishi Lancer olid kindlustamata. ?Nii et kahju on umbes 700 000 krooni,? ütles Ljubimov.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing