Tartu linn käivitas ettevõtlusalased meililistid

Inno Tähismaa 30. märts 2001, 15:30

Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond käivitas eelmisel nädalal ettevõtlusteemalised meililistid, et parandada linnavalitsuse ja linnas tegutsevate ettevõtete infovahetust, teatas linna esindaja.

Listide kaudu hakatakse levitama Tartu linnavalitsuses tekkivat ja linnavalitsusse jõudvat informatsiooni, mis puudutab ettevõtlust ja ettevõtteid Tartu linnas ning võiks ettevõtjatele huvi pakkuda.

Listide valdkonnad on kaubandus, tootmine, teenindus ja turism.

Listiga liitumiseks tuleb ettevõtjal saata e-kiri aadressil evo@raad.tartu.ee ning märkida ettevõtte nimi, tegevusala ning e-posti aadress, millele soovitakse informatsiooni tellida. Kui ettevõtte tegevusala ei ole otseselt seotud ühegagi nimetatud aladest või kui ettevõttel on korraga mitu tegevusala, on võimalik liituda ka mitme meililistiga, kuid sellisel juhul jõuab nii mõnigi üldine ettevõtlust puudutav info nendeni mitmekordselt.

Ettevõtluse arengu peaspetsialisti Gert Schultzi sõnul on listide käivitamise ideele tulnud ettevõtjate poolt väga positiivset vastukaja ning praeguseks on eelmisel nädalal alguse saanud listidega liitunud juba üle 250 Tartu ettevõtte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing